ГАРАНТІЯ СHOICE
Гарантія виробника
Усі вироби СHOICE проходять внутрішній контроль на наявність виробничих дефектів з метою забезпечення належної якості продукції та відповідності необхідним стандартам.

У разі виявлення покупцем товару бренда «СHOICE» недоліків або очевидних вад, спричинених виробничими дефектами матеріалу або виготовлення, виробник (ФОП А.О. Малишенко) виконує безкоштовну заміну або ремонт виробу за наявності гарантійного талона та відповідно до встановлених умов гарантійного обслуговування. Оплата логістичних послуг здійснюється за рахунок бренда.

Гарантія поширюється на всі вироби марки «CHOICE» і діє протягом двох років з моменту придбання товару.

Гарантійне обслуговування
З питань ремонту виробів покупець повинен звертатися тільки безпосередньо до виробника. У разі якщо ремонт був виконаний самостійно або в будь-якому неофіційному сервісі, гарантія втрачає силу.

Гарантія якості виробів, що надається брендом «CHOICE», поширюється лише на виробничі дефекти і не поширюється на пошкодження, спричинені неправильним використанням виробу (наприклад, перевезенням великого обсягу речей, на який він не розрахований), відсутністю належного догляду, нещасними випадками, абразивним зносом, впливом вкрай високих або низьких температур, розчинників, кислот, води, природним зносом, а також в разі використання виробу не за призначенням.

Виробник не відповідає за можливі пошкодження виробу, що виникли в результаті транспортування під час доставки покупцеві (по Україні, міжнародної). При виявленні пошкоджень необхідно пред'явити відповідну претензію компанії-перевізнику (яка застрахована на випадок пошкодження багажу, що перевозиться) у пункті видачі.
Порядок і строки повернення
Протягом 14 днів з моменту покупки споживач має право обміняти придбаний товар належної якості на аналогічний, якщо зазначений товар не підійшов за фасоном, габаритами, формою, забарвленням, розміром або не може бути використаний за призначенням з іншої причини.

CHOICE має право провести безкоштовний обмін в разі, якщо виріб не був у споживанні, збережено його товарний вид, властивості, фабричні ярлики, гарантійний талон, а також є товарний або касовий чек чи інший документ, що підтверджує оплату зазначеного виробу.

Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право:

  • Придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості
  • Розірвати договір і отримати назад гроші у розмірі вартості поверненого товару
  • Здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж

Вимога споживача про повернення сплаченої за вказаний товар грошової суми підлягає задоволенню компанією «CHOICE» протягом доби з дня повернення виробу, а в разі неможливості зробити повернення грошей – в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів.

Під час заміни товару з недоліками на аналогічний (збігається модель, артикул, модифікація) належної якості, ціна на який змінилася, перерахунок вартості не здійснюється.

Основні правила правильної експлуатації виробів CHOICE
  1. Рюкзак носіть на двох лямках. Носіння на одній лямці призводить до неправильного розподілу навантаження на матеріал і шви, що може спричинити розрив.
  2. Максимальна вага для перенесення в рюкзаках – 5 кг.
  3. Зберігайте виріб у сухому, вентильованому місці, бережіть від перегрівання і прямих сонячних променів.
Особливості догляду за матеріалами
1. Штучна шкіра

Для чищення використовуйте вологі серветки або м'які неабразивні губки з мильним розчином. Не використовуйте розчинники або інші їдкі речовини. Не можна прати вироби зі штучної шкіри в пральній машині.

2. Габардин

Для чищення не використовуйте відбілювачі, розчинники або інші їдкі речовини. Допускається прання в машині за температури до 40 0С. Не використовуйте барабанну сушку. У разі якщо матеріал дуже зім'явся, допускається прасування за низьких температур або відпарювання.

Не допускається проколювання матеріалу (наприклад, значками). Через високу щільність тканини на ній залишаються отвори від проколів.

3. Мікророгожка

Для чищення не використовуйте відбілювачі, розчинники або інші їдкі речовини. Допускається прання в машині за температури до 40 0С. Не використовуйте барабанну сушку. У разі якщо на матеріалі з'явилася зачіпка, акуратно затягніть петлю тонким в'язальним гачком на внутрішній бік тканини.