Доставка та оплата

Виберіть зручний для вас спосіб доставки
й оплати. Усі вони максимально швидкі
та безпечні
ДОСТАВКА
Ми пропонуємо вам варіанти зручної та швидкої доставки. Відправка замовлень здійснюється в той самий або на наступний день після оформлення замовлення.

Доставка по Києву
● Самовивіз – безкоштовно
● Кур'єрська доставка за адресою – 50 грн
● Відділення Нової Пошти – відповідно до тарифів перевізника

Відправка по Україні
Замовлення відправляються через кур'єрську службу Нова Пошта в найбільш зручне для вас відділення протягом 2–3 робочих днів. Вартість доставки – відповідно до тарифів перевізника.

Міжнародна відправка
Замовлення відправляються через національного оператора поштового зв'язку Укрпошта. Строки доставки залежать від країни-одержувача і способу відправки. Замовник сплачує вартість усіх митних зборів при отриманні свого замовлення, якщо такі будуть передбачені умовами відправки.

Усі витрати, які стосуються доставки замовлень, не відшкодовуються.
ОПЛАТА
Для збереження ваших персональних даних ми пропонуємо виключно безпечні способи оплати замовлень. Усі платежі, здійснені на сайті CHOICE, проводяться за допомогою технології шифрування, що забезпечує високу безпеку оплати.

Для замовлень по Києву
Варіанти оплати: готівковий розрахунок з кур'єром, оплата через сайт, післяплата (накладений платіж), безготівковий розрахунок (для юридичних осіб).

Для замовлень на території України
Варіанти оплати: оплата через сайт, післяплата (накладений платіж), безготівковий розрахунок (для юридичних осіб).

Для міжнародних замовлень
Варіанти оплати: SWIFT, Western Union, PrivatMoney, Contact, Sigue (Coinstar), MoneyGram, RIA, Meest.

ГАРАНТІЯ
Ми відповідаємо за якість наших виробів і підтверджуємо це дворічною гарантією. Якщо один із виробів CHOICE вийде з ладу через дефект (брак) матеріалів або виробництва – ми відремонтуємо або замінимо виріб на новий абсолютно безкоштовно.
ДОГЛЯД ЗА ВИРОБАМИ
Ми рекомендуємо використовувати ручний спосіб прання: в теплій воді з порошком або милом, за допомогою м'якої щітки (губки) для видалення забруднень. Для висихання покладіть або повісьте виріб (не використовуйте сушку або інші джерела тепла). Якщо ви вирішите залишити висихати виріб на відкритому повітрі – уникайте потрапляння прямих сонячних променів.
ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН
Протягом 14 днів з моменту отримання ви можете обміняти або повернути придбаний товар. Оплата пересилання здійснюється за рахунок замовника.