CHOICE

Вибір міського рюкзака: як визначитися

девушка пьет кофе с рюкзаком
Рюкзак сьогодні не асоціюється тільки з подорожами, підкоренням вершин і походами до лісу. Місто прекрасно прийняло його в своє середовище. І побачивши рюкзак, що промайнув у безперервному людському потоці, ми ніскілечки не здивуємося, а лише поправимо свій за плечима і побіжимо далі у невідкладних справах.

Спині легко й руки вільні – ось головні переваги рюкзака. Завдяки наплічнику ми можемо відчувати себе впевненіше на вулицях міста, вільно спілкуватися телефоном, триматися за руки...

Яким же повинен бути рюкзак для міста? CHOICE знає відповідь на це запитання і готовий розповісти вам про правила вибору найкращого рюкзака.

Крамнички на кожному кроці, супермаркети по сусідству – життя в місті не вимагає надзусиль для пошуку їжі. Нам не потрібно носити з собою провіант, альпіністське спорядження. Отже, і рюкзак для міста не повинен перевищувати об'єм 30 літрів. А найчастіше обирають рюкзаки до 20 літрів. До такого наплічника без зусиль помістяться всі ті речі, які ми зазвичай беремо з собою, виходячи в місто: бутерброд, пляшка води, книга, документи, ноутбук, гаджети, парасолька...

Слід зауважити, що на рюкзаку не завжди вказується його розмір. Як визначити об'єм рюкзака, читайте тут.

Рюкзак для міста не повинен бути занадто великим, адже з ним вам доведеться штурмувати громадський транспорт і камери схову в різних маркетах, по кілька годин проводити в русі, залишаючись мобільним і енергійним.Оптимальний розмір

Вибір рюкзака не можна здійснювати нашвидкоруч. Рюкзак необхідно обов'язково міряти перед придбанням, щоб підібрати потрібний розмір. Вашій спині має бути комфортно, тому не соромтеся запитувати продавця-консультанта. Він підбере варіант саме для вас, розповість про особливості виробу.

Ми знаємо все про можливості наших рюкзаків, відчуваємо їх характер, використовуємо нашу продукцію в повсякденному житті, беремо з собою в подорожі, тому легко і з радістю зможемо допомогти вам обрати найкращий рюкзак.


Важлива примірка

Не викликає сумнівів те, що рюкзак зобов'язаний бути міцним. Він може бути простим або яскравим, але повинен виконувати головне призначення – слугувати для перенесення речей, а значить – бути виготовленим із надійного, міцного матеріалу, за яким, крім іншого, легко доглядати. CHOICE використовує для пошиття рюкзаків натуральні та синтетичні тканини – до того ж не класичні оксфорд і кордуру, а зносостійкий текстиль і штучну шкіру. Ми пропонуємо рюкзаки власного виробництва, якість яких суворо контролюємо. Це дозволяє нам надавати дворічну гарантію на кожен наш виріб.

Матеріал для рюкзака

Якщо ноутбук – ваш вічний супутник під час поїздок по місту, вибираючи рюкзак, особливу увагу зверніть на його внутрішнє наповнення. На те, чи є в рюкзаку відділення для лептопа. Найбільш поширений розмір цієї кишеньки – від 13 до 15,6 дюйма. Щоб навантаження на спину і плечі розподілялося більш рівномірно, відділення для комп'ютера розміщують біля спинки рюкзака. Крім того, таке положення допомагає зберегти ноутбук цілим і неушкодженим під час транспортування в рюкзаку.

Різні виробники пропонують різні рішення для захисту комп'ютера при перенесенні. У рюкзаків CHOICE є свій секрет: у них кишеня для ноутбука розташовується на 2 см вище дна рюкзака. Завдяки цьому кути комп'ютера при падінні не постраждають. У рюкзаках CHOICE є водовідштовхувальна болоньєва підкладка для захисту від промокання під час негоди. Власникам наших виробів можна не боятися найсильнішої зливи, адже в якості додаткового аксесуара вони можуть придбати raincover – зручний і практичний дощовик для рюкзака.

Важливий момент – наявність бічних кишень у рюкзаці, куди можна заховати, наприклад, печиво для легкого перекусу, пляшку з водою, термос із чаєм, щоб голод не спіймав вас у найбільш невідповідний момент.

Що всередині?

Вибираючи рюкзак, звертайте увагу на все – адже сумлінний виробник не буде економити навіть на найменшому. Якість має відображатися в кожній деталі. Подивіться, як скроєний рюкзак, які блискавки використані. Так, найкращі блискавки пропонує відомий бренд YKK. Тракторний і металевий тип блискавки – не найкращий варіант, оскільки зубці таких блискавок дуже часто ламаються. Команда CHOICE рекомендує обирати рюкзаки зі спіральною блискавкою. Таким чином ви продовжите життя своєму рюкзаку та зробите власне життя в місті комфортнішим.

Деталі – це важливо!