ПРО БРЕНД CHOICE

CHOICE – молодий український бренд стильних і надійних рюкзаків та аксесуарів.

CHOICE втілює концепцію сучасної української моди – елегантної та практичної. Ідеї бренда адресовані молодим і активним людям, що цінують надійність, зручність і практичність.

Оригінальний дизайн класичних виробів чудово вписується в сучасний casual або street style образ.
ФіЛОСОФІЯ
Простота, лаконічність і якість є основними принципами, якими ми керуємося під час створення колекцій. У наших моделях ми прагнемо зберегти баланс між ніжними кольорами для дівчат, лаконічними кольорами для хлопців і стильними унісекс-аксесуарами для всіх.
ШЛЯХ
Наше безмежне захоплення рюкзаками почалося разом із заснуванням майстерні, у якій ми шили аксесуари за індивідуальним замовленням починаючи з 2008 року. За 8 років ми попрацювали з десятками постачальників, випробували сотні видів тканини, пошили тисячі виробів і отримали найцінніший досвід. Наступним кроком стало створення того, чого ми так бажали і так відчайдушно прагнули – бренда. Якісного українського продукту, доступного територіально та за ціною для прогресивної й активної молоді. Ми створили CHOICE.

МАТЕРІАЛИ
Рюкзаки CHOICE легко впізнати за незвичайними матеріалами. Це не класичні оксфорд і кордура, а якісний зносостійкий текстиль і штучна шкіра. Усі вироби виготовляються на нашому власному виробництві з постійним контролем якості, що дозволяє нам надавати дворічну гарантію на кожен наш продукт.