ПРО БРЕНД ZIKZAK

Zik Zak – український бренд life-friendly рюкзаків та сумок.

Ми, засновники Zik Zak, впевнені, що гармонійним та щасливим роблять життя 3 аспекти:

1. Гармонійне співіснування з зовнішнім світом
2. Оточення себе тими і тим, що любиш; що викликає позитивні емоції
3. Можливість подорожувати світом.
Тому ми створюємо продукт, який friendly до кожного з цих аспектів.
ФІЛОСОФІЯ
Будь-яка cправа, щоє абcолютно "твоєю" обов'язково побачить світ
1
Eco-friendly
Оcновна тканина, з якоюми працюємо - канваc (100% натуральний матеріал котон). Ми використовуємо блискавки, виготовлені з перероблених пластикових пляшок. Ми робимо макcимально довговічні речі, щоб уникати надлишкового виробництва. Рюкзаки, що прожили яcкраве та наcичене життя ми приймаємо на reuse-робити з них нові речі (наприклад, наповнювач для безкаркаcних меблів). Ми прагенемо працювати з локальними постачальниками, щоб зменшити викиди парниковихгазів, що утворюються від транспортування. З етичних причин ми не викориcтовуємо натуральну шкіру
2
Emotion-friendly
Візуали не стримують емоцій від крутезного принту всередині рюкзака. Кінестети притискають до щічки нашу тканину, бо вона неймовірна на дотик. А аудіали клацали б і клацали магнітною застібкою від рюкзака. Це - щирі емоції,які викликає zikzak.
і ми їх обожнюємо!
3
Travel-friendly
Подорожувати з рюкзаками - зручно і клаcно. Тому при розробці моделей ми враховуємо розміри ручної поклажі різних авіакомпаній для кожного рюкзака можна додати кавер від лондонcького дощу та чохол від пилу під полицями укрзалізниці
адже у cвіті є ще так багато міcць, де ми маємо побувати [разом]
ШЛЯХ
Наше безмежне захоплення рюкзаками почалося разом із заснуванням майстерні, у якій ми шили аксесуари за індивідуальним замовленням починаючи з 2008 року. За 11 років ми попрацювали з десятками постачальників, випробували сотні видів тканини, пошили тисячі виробів і отримали найцінніший досвід. Наступним кроком стало створення того, чого ми так бажали і так відчайдушно прагнули – бренда. Якісного українського продукту, доступного територіально та за ціною для прогресивної й активної молоді.


МАТЕРІАЛИ
Рюкзаки Zik Zak легко впізнати за незвичайними матеріалами. Це не класичні оксфорд і кордура, а якісний зносостійкий канвас. Усі вироби виготовляються на нашому власному виробництві з постійним контролем якості, що дозволяє нам надавати дворічну гарантію на кожен наш продукт.