CHOICE

Як дізнатися об'єм рюкзака. Рахуємо, скільки влізе

История рюкзака
Загальновідомо, що об'єм рюкзаків вимірюється в літрах. Але в цій важливій справі існують свої нюанси.
Один із найпростіших способів дізнатися об'єм рюкзака полягає в такому: потрібно помножити його висоту на ширину і глибину. Недолік цього способу очевидний – не всі рюкзаки мають прямокутну форму.

Дізнатися об'єм рюкзака можна і за допомогою... піску. У тестований рюкзак насипають пісок у літрових ємностях. Цей спосіб поширений на заході.

Ось ще один спосіб визначення об'єму, який можна використовувати в домашніх умовах. Помістіть до рюкзака великий поліетиленовий пакет. Важливо, щоб він був досить щільним. Далі – водні процедури. За допомогою літрової пляшки або банки наповніть пакет водою. Скільки разів довелося наповнювати рюкзак з пляшки або банки – такий і розмір!

Старий рюкзак став непридатним для використання, але вас цілком влаштовує його розмір? Перед покупкою дізнайтеся об'єм старого рюкзака. Наприклад, за допомогою одного з перерахованих вище прийомів. З отриманою цінною інформацією вирушайте до магазину.

Для зручності наших клієнтів ми в CHOICE не вимірюємо рюкзаки в літрах, оскільки вважаємо, що ця інформація потрібна виключно для похідної логістики спорядження. У міських умовах доцільніше опиратися на фактичні розміри рюкзака (ШxВхГ). Такий підхід значно спрощує пошук необхідного розміру, тому що, як правило, об'єм виробів не завжди зазначається виробником і часто невірно розрахований.