CHOICE

Рюкзак для мандрівок: плюси й мінуси

Рюкзак для путешествий
Команда CHOICE обожнює подорожувати. Ми випробували на собі все: валізи, сумки різних розмірів... Але свій вибір зупинили саме на рюкзаках. Адже з ним подорожувати набагато приємніше. Не будемо сперечатися, що й рюкзаки мають свої недоліки. Тож чи варто вибирати рюкзак і як зробити подорож найбільш комфортною? Давайте по порядку.
 

Переваги рюкзака

Комфортні перельоти

1

  Найзручніше у використанні рюкзака під час авіаперельотів, на наш погляд, – можливість не здавати його в багаж. Які пригоди випадають на долю наших речей під час транспортування, ми можемо тільки здогадуватися, розглядаючи вм'ятини, забруднення і потертості після поїздки. І це ще в кращому випадку. Добре, коли ваші речі знаходять вас відразу після прильоту, а не після довгих поневірянь. З рюкзаком у ручній поклажі вам можна не думати про вантажників, які бруднять і кидають дбайливо упаковані речі, про цілісність і збереження багажу. Крім того, рюкзак допоможе заощадити час у разі завчасної реєстрації на рейс – через Інтернет. А після прильоту також не доведеться чекати свої речі. До 50% можна заощадити на вартості квитка, літаючи лише з рюкзаком без додаткового багажу. Ділимося секретом: об'ємний рюкзак, стягнутий компресійними стяжками, легко перетворюється на ручну поклажу. Хоча ми ще більше спростили це завдання – Choice Travel Pack створений за стандартами ручної поклажі однією з найпопулярніших в Україні лоукост-авіакомпаній Wizz Air – 42×32×25 см. Цей рюкзак також підійде як ручна поклажа для більшості авіакомпаній, адже найпоширеніший габарит – 55×40×20 см.

  Мобільність і свобода дій

  2

   Будь-який багаж під час подорожей обмежує вашу мобільність. Якщо руки зайняті, прогулянка не принесе особливого задоволення, а туристичні перлини будуть не в радість. Особливо коли часу для подорожі не так вже й багато і не передбачається поселення в готель. Або ви вже виселилися з готелю чи ще не потрапили до нього і повинні все своє тягти з собою. Рюкзак не обмежує вас у пересуваннях і в діях. Пішки, на громадському транспорті, на велосипеді – з ним легко й просто за всіх хитросплетінь маршруту і підступності дорожнього покриття.

   Легкість пересувань

   3

    Незважаючи на кількість речей, які ви берете з собою в дорогу, в рюкзаці вони здаватимуться більш легкими, ніж в сумці, валізі. Грамотно розподілена на плечах вага вашої поклажі допоможе вам відчувати себе краще. Адже навіть валізи і сумки на колесах не дадуть такого ефекту – нерівності, підйоми і спуски на дорогах не дозволять насолодитися подорожжю достатньою мірою.

    Зручність використання

    4

     Зовні і всередині рюкзака багато різних кишень і відділень. Якщо розумно розподілити свої речі, використовуючи весь функціонал рюкзака, дотримуватися певного порядку, то знайти необхідні предмети буде дуже легко і швидко. Але попри всі переваги рюкзака не можна не погодитися, що валіза також має важливі достоїнства. Для зручності клієнтів CHOICE в лінії Travel Pack були об'єднані головні плюси рюкзака і окремі корисні функції валізи. Так, рюкзаки зазначеної лінії можуть розщіпатися на 180°. А також передбачено закріплення речей за принципом валізи – за допомогою внутрішніх фіксуючих елементів.

     Недоліки рюкзака

     Менше речей

     1

      За багажомісткістю впевнено лідирують валізи. І хоча є рюкзаки різних розмірів, плануючи подорож з рюкзаком, вам доведеться більш ретельно обмірковувати його наповнення. З іншого боку – зайвим речам в рюкзаку точно не місце.

      Надто волого

      2

       Мокра спина, особливо в спекотну погоду, – незручність, з якою, на жаль, доведеться зіткнутися мандрівникам, що віддають перевагу рюкзаку.

       Список речей обмежений

       3

        Рюкзак у ручній поклажі – це не тільки плюс. Мінус пов'язаний з обмеженнями щодо вмісту багажу, який можна брати в салон літака. Для досвідчених мандрівників не є секретом, наприклад, заборона на манікюрні ножиці в ручній поклажі, а ось для новачків вона може виявитися неприємним сюрпризом.

        Хвора спина – не для рюкзака

        4

         Людям, які мають проблеми зі спиною, потрібно особливо ретельно продумувати варіанти перенесення речей під час подорожей.

          Такі наші висновки після тисяч кілометрів і десятка прапорців на карті. Ми, звичайно, можемо лише радити, but the choice is yours ;)